✅ در این مطلب از سایت با دانلود افزونه Mobile register | عضویت با موبایل در ووکامرس برای وردپرس با شما کاربران عزیز همراه هستیم آخرین نسخه از این افزونه را با کلیک بر روی دکمه زیر مشاهده , بررسی و سپس دانلود نمایید دانلود افزونه Mobile register | عضویت با موبایل در ووکامرس برای وردپرس فارسی شده و راست چین مشخصات افزونه :
✅ نام افزونه : دانلود افزونه Mobile register | عضویت با موبایل در ووکامرس برای وردپرس
✅ آخرین نسخه : بله
✅ فارسی شده و راست چین : بله
✅ پشتیبانی : دارد
✅ توضیحات :

افزونه عضویت با موبایل در ووکامرس

بیشترین دغدغه کاربران ووکامرس همیشه اجباری بودن آدرس ایمیل در عضویت کاربران بوده است. با توجه به اینکه ممکن هست بسیاری از کاربران اینترنت هنوز هم آدرس ایمیل نداشته باشند به همین دلیل دریافت ایمیل از کاربران ممکن هست باعث از دست دادن مشتری در وب سایت شود. به همین منظور استفاده از شماره موبایل آسان ترین راه عضویت کاربران می باشد. علاوه بر این با دریافت شماره موبایل علاوه بر داشتن یک بانک اطلاعاتی مناسب از کاربران خود می توانید با افزونه “تایید حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک” شماره ثبت شده کاربر را اعتبارسنجی کنید و برای وی پیامک تایید ارسال کنید.

افزونه عضویت با موبایل در ووکامرس

افزونه عضویت با موبایل در ووکامرس

با افزونه Mobile register ایمیل را از فرآیند عضویت و سایت خود حذف کنید و یا آن را اختیاری کنید!

با استفاده از افزونه عضویت با موبایل در ووکامرس علاوه بر اینکه می توانید ایمیل را به طور کلی از فرآیند عضویت و ورود و محصول حذف کنید، در صورت تمایل می توانید به جای حذف ایمیل، آن را اختیاری کنید تا اگر کاربری قصد داشت به جای موبایل از ایمیل خود استفاده کند این امکان وجود داشته باشد.

البته شما اگر قصد اعتبارسنجی شماره موبایل کاربران در هنگام عضویت به کمک افزونه “تایید پیامکی حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک ” را داشته باشید مجبور هستید ایمیل را از فرآیند عضویت حذف کنید تا کاربر را وادار کنید شماره موبایل خود را وارد کند.

نگران قرار گرفتن شماره موبایل به عنوان نام کاربری نباشید!!

در هر صورت سیستم وردپرس برای عملکرد کاربر نیاز به یک نام کاربری از کاربر دارد! هنگامی که کاربر از ایمیل در عضویت استفاده کند، نام کاربری به صورت خودکار از ایمیل کاربر ساخته می شود اما زمانی که کاربر از شماره موبایل در عضویت استفاده کند به صورت پیشفرض همان شماره موبایل کاربر به عنوان نام کاربری قرار خواهد گرفت که خوب ممکنه شما از این موضوع نگران باشید که هنگام ثبت دیدگاه در سایت هم شماره موبایل کاربران نمایش داده می شود! به همین منظور شما می توانید الگوی ساخت نام کاربری هنگام استفاده از موبایل در عضویت را به وسیله افزونه Mobile register تغییر بدهید.

برای انجام این کار شما 3 گزینه پیش رو خواهید داشت:

 1. استفاده از شماره موبایل
 2. استفاده از عبارت User + آیدی کاربر
 3. استفاده از عبارت سفارشی + آیدی کاربر
 • در صورتی که گزینه استفاده از شماره موبایل انتخاب بشه همان حالت پیشفرض خواهد بود و شماره موبایل کاربر به عنوان نام کاربری وی استفاده خواهد شد.
 • در صورتی که گزینه عبارت User + آیدی کاربر را انتخاب کنید، نام کاربری هر کاربر به عنوان مثال به صورت User100 خواهد بود که این عدد 100 همان آیدی کاربر خواهد بود.
 • در صورتی که گزینه عبارت سفارشی + آیدی کاربر را انتخاب کنید، نام کاربری هر کاربر مانند حالت قبل خواهد بود با این تفاوت که می توانید عبارت موردنظر خود را انتخاب کنید تا با عبارت User جایگزین شود. در این حالت در صورتی که عبارت موردنظر شما Karbar باشد و آیدی کاربر جدید 100 باشد نام کاربری به صورت Karbar100 ذخیره خواهد شد.

اگر کاربر رمزعبور را فراموش کرد می تواند رمز جدید را در موبایل خود دریافت کند!

با استفاده از افزونه عضویت با موبایل در ووکامرس هنگامی که کاربر رمزعبور خود را فراموش کرده است می تواند با استفاده از ایمیل خود یا شماره موبایل خود رمز جدیدی برای حساب کاربری خود به دست آورد. اگر کاربر ایمیل خود را ثبت کرده باشد و از ایمیل برای انجام این کار استفاده کند حالت پیشفرض انجام می شود و یک لینک برای تعریف رمزعبور جدید به ایمیل کاربر ارسال خواهد شد.

اما اگر کاربر شماره موبایل خود را برای بازیابی رمزعبور استفاده کند شما می توانید مشخص کنید که سیستم یک رمزعبور جدید به موبایل کاربر از طریق پیامک ارسال کنید که این رمز به صورت اتوماتیک توسط سیستم ایجاد خواهد شد و یا اینکه می توانید مشخص کنید که لینک بازیابی رمزعبور به شماره موبایل کاربر پیامک شود تا کاربر با استفاده از آن لینک، رمزعبور موردنظر خود را برای حساب خود تعریف کند.

توجه کنید که برای استفاده از قابلیت ارسال پیامک می بایست افزونه پیامک ووکامرس فارسی را در سایت خود نصب و فعال کنید و تنظیمات وبسرویس را انجام دهید.
لیست پنل های پیامکی که در افزونه پیامک ووکامرس فارسی قابل استفاده هستند در صفحه افزونه در وردپرس به صورت کامل ذکر شده است:

افزونه پیامک ووکامرس (لیست وب سرویس ها)

در حالتی که رمزعبور جدید توسط سیستم ایجاد می شود شما می توانید تعداد کاراکترهای رمزعبور را مشخص کنید و همچنین تعیین کنید که از کاراکترهای خاص مانند علامت ها برای قدرتمندتر کردن رمزعبور استفاده شود یا خیر.

در هر دو حالت متن پیامک را شما در تنظیمات افزونه عضویت با موبایل در ووکامرس مشخص خواهید کرد و رمزعبور یا لینک بازیابی رمزعبور توسط سیستم در پیامک گنجانده خواهد شد.

اطلاعات حساب کاربری پس از عضویت در موبایل کاربر خواهد بود!

با استفاده از افزونه عضویت با موبایل می توانید این امکان را داشته باشید که پس از عضویت کاربر، پیامکی حاوی رمزعبور و نام کاربری و سایر توضیحات برای وی ارسال شود.
این گزینه زمانی اهمیت پیدا می کند که شما در تنظیمات ووکامرس مشخص کنید که رمزعبور به صورت خودکار توسط سیستم ایجاد شود. در حالت پیشفرض زمانی که رمزعبور توسط سیستم ایجاد می شود، این رمزعبور برای کاربر از طریق ایمیل ارسال خواهد شد! اما زمانی که کاربر ایمیلی وارد نکرده باشد به این رمز دسترسی پیدا نمی کند و در نتیجه با استفاد از این امکان، مشکلی وجود نخواهد داشت.

قصد دارید هنگام عضویت با موبایل، شماره موبایل کاربر را تایید و اعتبارسنجی کنید؟

اگر قصد دارید کاربران خود را اعتبارسنجی کنید تا تنها با شماره موبایل متعلق به خودشان در وب سایت شما عضو شوند می توانید این کار را با استفاده از افزونه ” تایید حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک ” که قبلا توسط ما ارائه شده است انجام دهید. این افزونه کاملا با افزونه عضویت با موبایل سازگار هست. برای مشاهده توضیحات افزونه تایید حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک و این افزونه از لینک زیر استفاده کنید:

افزونه تایید حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک

 *** نسخه 1.5 - 21 آذرماه 1398 ***
- امکان ویرایش شماره موبایل در پروفایل کاربری
- اختیاری شدن فیلد ایمیل در ویرایش کاربر در بخش مدیریت وردپرس
- امکان تعیین نگهدارنده فیلدها به صورت مجزا در تنظیمات افزونه
- نمایش پیغام هشدار به کاربر برای دانلود محصولات دانلودی در ارتباط با ثبت ایمیل
 *** نسخه 1.2 - 4 مردادماه 1398***
- امکان ارسال اطلاعات حساب کاربری پس از عضویت از طریق پیامک (مناسب برای مواردی که رمزعبور به صورت خودکار توسط سیستم ایجاد می شود)
 *** نسخه 1.1 - 7 اردیبهشت ماه 1398***
- اجباری نبودن ایمیل هنگام ویرایش حساب کاربری
- پشتیبانی از اعداد فارسی
- رفع مشکل امکان عضویت متعدد با یک شماره در حالت خاص 

پیش نیازهای افزونه Mobile register

 • نسخه php در هاست شما می بایست 7.2 باشد و سایر نسخه ها پشتیبانی نمی شود.
 • آخرین نسخه لودر ioncube در سرور شما می بایست فعال باشد.
 • تنظیمات افزونه توسط یک افزونه جانبی مربوط به ما که در مخزن وردپرس به صورت رایگان قرار دارد انجام می شود و لذا این افزونه می بایست نصب شود که در فایل راهنما توضیح داده شده است.
 • برای ارسال پیامک در بخش فراموشی رمزعبور می بایست افزونه پیامک ووکامرسی فارسی را نصب و فعال کنید.


  
مشاهده بیشتر
✅ بخش دانلود : نظرات و تجربیات کاربری خود در مورد دانلود افزونه Mobile register | عضویت با موبایل در ووکامرس برای وردپرس با ما و کاربران سایت به اشتراک بگذارید